Úvod // O nás // Aktuality // Letošní Velikonoce

Letošní Velikonoce

Veselé Velikonoce.jpg

Letošní Velikonoce jsou poznamenané současnou situací a zejména opatřeními, které nařídila vláda ČR.

Budou to rozhodně jiné svátky. Bez návštěv u příbuzných, ať již doma nebo v nemocnici, bez koledníků a koledy.

Naši pacienti a jejich rodiny jsou tak vystaveny opravdu tvrdé zkoušce a my jim chceme poděkovat, že chápou nezbytnost zavedených opatření, neboť jsou zejména v zájmu jejich rodičů, prarodičů i jiných příbuzných. Ti patří nyní do nejohroženější skupiny.

Proto znovu prosíme, nenoste svým příbuzným během svátků jídlo, pití ani další např. kosmetické přípravky. Vaši nejbližší mají vše, co potřebují.

Nezapomeňte jim však telefonovat a být s nimi alespoň v takovémto kontaktu. Vaše slova podpory, útěchy a naděje, že vše je dočasné, jim určitě pomůžou.

Letošní velikonoční svátky, se všemi omezeními, prožíváme poprvé, a tak budeme věřit, že také naposledy.

Přejeme tedy všem, našim pacientům a jejich rodinám pokojně  prožité svátky velikonoční.

Zvláštní poděkování a přání krásných Velikonoc pak patří našim zaměstnancům, zejména zdravotníkům. Děkujeme za klidný přístup k současné situaci, za plnění mimořádných úkolů, které jsou nad rámec obvyklých pracovních povinností.

Tak tedy – nejen zdravotníkům, ale i všem ostatním zaměstnancům a přátelům našeho zdravotnického zařízení, přejeme krásné prožití Velikonoc !