Úvod // O nás // Současnost

Současnost nemocnice

Foto 634.jpg

Jsme tým profesionálních lidí s cílem pečovat o pacienta, který je centrem našeho zájmu, k jeho maximální spokojenosti. Naši pacienti jsou léčeni a ošetřováni podle aktuálních postupů, které jsou v souladu s etickými normami. Na chování personálu k pacientům i jejich rodinám jsou kladeny vysoké nároky.

Našimi pacienty jsou lidé, kteří již nepotřebují péči na vyšších pracovištích, jako je interna, chirurgie, ortopedie, neurologie, atd.

K nám jsou odesíláni pro následnou stabilizaci stavu a rekondici pohybové složky. Pomáháme pacientům a jejich rodinám při následném umístění do sociálních pobytových zařízení, pacienty také předáváme do domácí ošetřovatelské péče. Naší vizí je vytvořit kvalitní centrum následné péče pro spádovou oblast východní části Středočeského kraje a zároveň zachovat otevřenost i jiným oblastem.

Chceme být vyhledávaným a respektovaným zdravotnickým zařízením , poskytující kvalitní a bezpečnou zdravotní péči.