Úvod // O nás // Aktuality // Školení zaměstnanců v KPR Nemocnice Český Brod s.r.o.

Školení zaměstnanců v KPR Nemocnice Český Brod s.r.o.

KPR7
V letošním roce běží cyklus proškolování zaměstnanců v KPR (kardiopulmonální resuscitace). Školení probíhá ve třech cyklech.

23.2.2016 byla v prostorách jídelny Nemocnice Český Brod s.r.o. proškolena první skupina zaměstnanců. V rámci školení si zaměstnanci zopakovali neodkladnou resuscitaci jak v podmínkách nemocnice (oddělení), tak v přednemocničním prostředí.

Nedílnou součástí školení byla i praktická část, kde zaměstnanci na modelech zkoušeli správnou techniku nepřímé srdeční masáže, umělé dýchání, zavedení vzduchovodu či Laryngeální masky a tím si osvojovali a prohlubovali své dovednosti.

Celé školení proběhlo v příjemné atmosféře díky školiteli panu Bc. Janu Veselému.

Dne 21.9.2016 proběhl třetí cyklus školení zaměstnanců v KPR.  Školení, pod vedení pana Bc. Jana Veselého proběhlo v příjemné atmosféře a zaměstnanci si osvojili jak teoretické tak praktické postupy v resuscitaci.